ΑΤΙΘΑΣΟ ΑΛΑΖΟΝΙΚΟ ΤΑΚΟΥΝΙ
Με λένε Λουίζα και βρίσκομαι εδώ για να μοιραστώ μαζί σας τα κολασμένα όνειρά μου. Να πάρω και να δώσω χαρά, να ελευθερωθώ και να ταξιδέψω μαζί σας. Να αφήσω τη φαντασία μου να κάνει παιχνίδια με το νου, την ώρα που οι ζαρτιέρες μου θα αιωρούνται πάνω από τα κεφάλια σας και οι γοφοί μου θα λικνίζονται ρυθμικά κολάζοντας τη ψυχή σας.
Μάρκα: ΜΑΡΑΘΙΑ
Κατάστημα: Ianos
13.59 € 12.23 €